Ako to všetko začalo?
Všetko to začalo v roku 2015, keď naši zakladatelia Marko Šarc a Neža Spruk chceli širokej verejnosti prezentovať unikátnu 5-prstovú rukavicu pre starostlivosť o domáce zvieratá. Rukavica získala pozoruhodný úspech, zlepšila starostlivosť a uľahčila ju viac ako 5000 zvieratám v Slovinsku. Tak sa zrodila značka Pawly a vznikol prvý tím spolupracovníkov, ktorý sa špecializujú na predaj výrobkov pre domácich miláčikov a doteraz priniesol viac ako 15 000 produktov do domácností v Slovinsku a v zahraničí. Vášeň pre prácu a rozvoj online predaja vytvorili nové značky ako Shopstar a Kidstar, z ktorých každá sa špecializuje na vlastnú oblasť a nakoniec bol vytvorený Primepick, stránka, kde je to všetko spojené na jednom mieste – pre každého.

Kto sme dnes?
Sme spoločnosť s mladým a motivovaným tímom a každý z nás hľadá v našom odbore nové a lepšie riešenia v oblasti predaja a online výkonnosti. Našou vášňou je rozvíjať a zlepšovať online obchodné skúsenosti, prezentovať na našom trhu nové produkty a vyvíjať naše vlastné produkty vyrobené v Slovinsku. Sme prítomní na piatich európskych trhoch, oslovujeme viac ako 30 miliónmi zákazníkov a posúvame hranice online predaja. Snažíme sa priblížiť, uľahčiť a vylepšiť našu metódu online nakupovania. Spokojní zákazníci, ktorí sa radi vrátia do nášho obchodu, sú našou najväčšou motiváciou, preto vždy robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Vám poradili, pomohli a odpovedali na všetky Vaše otázky.

Aká je naša vízia?
Chceme priniesť ešte viac produktov do ešte väčšieho počtu domácností, ktoré zlepšia každodenný život, spoja ľudí a zvieratá a vyčarujú úsmev na Vašich tvárach. Chceme prinášať inovatívne riešenia a online nakupovanie všetkým generáciám, takže dúfame, že zostanete v našej spoločnosti

Ďakujeme Vám, že ste súčasťou nášho príbehu a že my môžeme byť súčasťou toho Vášho.

Informácie o spoločnosti:
Maneks plus d.o.o.
Volčji potok 38, 1235 Radomlje
Ústredie: Papirniška cesta 2, 1230 Domžale

Identifikačné údaje:
Daňové identifikačné číslo: SK4120147955
Platca DPH: DA
Číslo účtu: 1010 0005 6170 076 ( Banka Intesa Sanpaolo d.d.)
IBAN: SI56 1010 0005 6170 076 ( Banka Intesa Sanpaolo d.d.)

Kontaktujte nás:
Sme k dispozícii každý pracovný deň medzi 8:00 a 16:00.
E-mail: [email protected]