BBQ Mat, 5x BBQ mat

35 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

Original price was: 26,99 €.Current price is: 19,99 €.(-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,59 / kus Ušetrite 2,80 
Najlepšia cena
3x 17,39 / kus Ušetrite 7,80 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 20 ľudí si práve prezerá tento produkt

Ušetrite čas a námahu pri varení a čistení vášho grilu! Majstri grilu sa vyhnú plytvaniu jedlom, ktoré by padlo medzi mriežky, a váš gril zostane čistý ako pred varením bez potreby drhnutia po pikniku. Odteraz bude BBQ Mat nevyhnutným doplnkom grilu a začiatkom mnohých vášnivých diskusií v kruhu šumivého mäsa.

 • 5 nelepivých podložiek na grilovanie BBQ
 • Ultimátna nelepivá podložka na grilovanie BBQ
 • Žiadna strata oleja, marinád a jedla medzi mriežkami grilu
 • Vyhnite sa požiarom a spálenému mäsu
 • Na grilovanie mäsa, zeleniny, palaciniek, vajec, toastov,..
 • Zdravotne nezávadný a certifikovaný teflón
 • Vhodné pre všetky typy grilov a pečiacich plôch
 • Materiál: Certifikovaný teflónový podklad
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

MAJSTRI GRILU V POCHODE!

Tu prichádzajú nádherné dni piknikov a grilovačiek, pečenia cappuccin a šproty, tekvíc, klobás a stejkov. Je krásne sedieť na slnku a čakať na krásne ugrilovaný kúsok mäsa s chladeným pivom v ruke. Len majstri grilu vedia, koľko prípravy, starostlivosti, pozornosti a nakoniec aj upratovania si vyžaduje, aby sa im podarilo v tejto úlohe vyniknúť a ohromiť všetkých prítomných dokonale upečeným mäsom. S BBQ Mat vždy, bez výnimky, pripravíte dokonalú hostinu!

ŽIADNE PRILEPENIE, ŽIADNE NEHODY, ŽIADNE ČISTENIE

BBQ Mat sa nikdy neprilepí na podklad, pretože je vyrobený zo 100% zdravotne nezávadného certifikovaného teflónu. Jedlo sa krásne opečie, bude mať pekný grilovací zápach a dokonca aj mriežky grilu sa pekne vytlačia na mäse, akoby ste na ňom grilovali. Keďže podložka je nepriepustná, mäso sa pekne marinuje vo vlastnej šťave a olej nekvapká medzi mriežky. A po pikniku jednoducho umyjete podložku v teplej vode alebo v umývačke riadu a gril zostane krásne nepoškodený, drhnutie mriežok je už minulosťou.

TOP KVALITA PRE CHUTNÉ JEDLO

Podložky BBQ Mat sú vhodné pre elektrické, plynové, infračervené, uhlie, briketové alebo na drevo poháňané grily. Sú mimoriadne odolné, vydržia teploty až do 650°C a sú certifikované ako úplne zdravotne nezávadné. Môžete na nich variť mäso, ryby, zeleninu, špízy, cappuccina, vajíčka alebo dokonca palacinky! A po použití vám podložka ušetrí otravnú prácu s čistením grilu. Jednoducho odstráňte a umyte podložku na grilovanie a je pripravená na ďalší piknik.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Anna V. 54 min ·
Comment's image
Komentár Zdieľať
(10)
Zoltan F. 35 min ·
Comment's image
Komentár Zdieľať
(11)

Ďalšie informácie

 • Certifikovaný teflónový podklad

 • až do 650 °C

 • 5 x podložka na gril

 • 299 g

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.