DingDong, bezdrôtový zvonček (externý bezdrôtový zvonček a interný prijímač)

23 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

23,90 (-23%)

Vyberte množstvo:

1x 23,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 20,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 17,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 17 ľudí si práve prezerá tento produkt
 • Zvonček si môžete ľahko nainštalovať sami – nie je potrebné vŕtanie
 • Bezdrôtové zariadenie pre vonkajšie povrchy a vnútorné zariadenie, ktoré zapojíte do zásuvky
 • Vonkajšie bezdrôtové zariadenie je odolné voči vode a snehu, ako aj nízkym a vysokým teplotám
 • Dosah 300 metrov
 • 5 rôznych úrovní hlasitosti (od 0 do 110 dB))
 • Nastavte ho na úplné ticho počas spánku alebo zvýšte hlasitosť, ak máte problémy so sluchom
 • 60 rôznych vyzváňacích tónov
 • Môžete spojiť niekoľko vonkajších a vnútorných jednotiek
 • Moderný dizajn
 • Hodí sa ku všetkým typom domov a budov
 • Vynikajúca voľba pre byty, dielne, sklady, ako SOS jednotka pre starších ľudí atď.
 • Balenie obsahuje: 1x bezdrôtová vonkajšia jednotka
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Zvonček má dosah 300 metrov, takže je skvelou voľbou pre každú domácnosť, dielňu, sklad alebo kanceláriu!

5 rôznych intenzít zvuku - od úplného ticha až po veľmi hlasné zvonenie, ktoré je vhodné najmä pre tých, ktorí zle počujú.

Môžete k sebe pripojiť niekoľko zariadení a nainštalovať ich pri rôznych vstupoch do objektu a vo viacerých miestnostiach v byte alebo kancelárii!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Daniela S. 35 min ·
Máme pomerne veľký dvor s apartmánmi a hostincom a všetko sme prepojili týmito zvončekmi, teraz presne viem, kedy hostia prídu. Comment's image
Komentár Zdieľať
(8)
Jakub D. 43 min ·
Dobrá kvalita a cenovo dostupné pre to, čo dostanete! Comment's image
Komentár Zdieľať
(5)
Zlatica V. 38 min ·
Veľmi spokojná Comment's image
Komentár Zdieľať
(14)
Marek K. 22 min ·
je to skvelé Comment's image
Komentár Zdieľať
(6)

Ďalšie informácie

 • 1x bezdrôtová vonkajšia jednotka, 1x vnútorný prijímač

 • Povrch najprv dôkladne očistite a počkajte, kým úplne vyschne. Potom zvonček nalepte na vybrané miesto. Lepidlo najlepšie drží na rovnom a hladkom povrchu. Inštalácia vnútornej jednotky: Vnútorná jednotka sa zapojí do zásuvky.

 • 23 A 12 V batéria (nie je súčasťou dodávky)

 • čierna

 • Podržte stlačené tlačidlo hlasitosti na prijímači (vnútornej jednotke) približne 4 sekundy a rozsvieti sa kontrolka. Prijímač je teraz vo fáze nadväzovania spojenia. Po stlačení tlačidla na vysielači (vonkajšej jednotke) sa rozsvieti blikajúci svetelný indikátor a na prijímači sa začne prehrávať melódia. To znamená, že spojenie bolo úspešne nadviazané. Nastavenie melódie: Keď vyberiete melódiu, stlačte a podržte tlačidlo hlasitosti približne 4 sekundy a na prijímači sa rozsvieti kontrolka. Prijímač je teraz vo fáze "učenia" melódie. Keď stlačíte tlačidlo na vysielači, svetelný indikátor na prijímači začne blikať a súčasne sa prehrá zvolená melódia. Tým sa ukončí výber a aktivácia melódie.

 • Prevádzková vzdialenosť prenosu signálu závisí od rôznych faktorov: počasia, rušenia rádiových frekvencií, slabej batérie vysielača a fyzických prekážok medzi prijímačom a vysielačom. Zvonček neinštalujte na kovové povrchy, ako sú železné dvere a podobne. Poškodený výrobok neotvárajte ani neopravujte, pretože hrozí riziko úrazu elektrickým prúdom. Ak si nie ste istí, čo máte robiť, vypnite zariadenie a kontaktujte našu podporu.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.