Drillstar, sada vrtákov pre domácich majstrov

39 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

21,90 (-12%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 21,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 7 ľudí si práve prezerá tento produkt

Staňte sa domácim majstrom a pustite sa bez ťažkostí do projektov. Pomocou praktickej sady špirálových vrtákov zvládnete každú úlohu.

  • Zabezpečuje vám presnosť a silu
  • Vyznačujú sa vysokou kvalitou
  • Vhodné sú na vŕtanie, vyrezávanie a rezanie
  • Veľkosť vrtákov: M3x0.5, M4x0.7, M5x0.8, M6x1, M8x1.25, M10x1.5
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
KVALITA A FUNKCIONALITA
Sada špirálových vrtákov vás presvedčí svojou kvalitou a ešte viac funkcionalitou. Pomocou nich zvládnete aj tie najnáročnejšie úlohy. Keďže sada obsahuje aj praktický adaptér, práca bude ešte rýchlejšia a účinnejšia.
ODOLNÉ A RÔZNORODÉ VRTÁKY
Keďže sú špirálové vrtáky vyrobené z kvalitných materiálov, sú odolné a budú vám nápomocné dlhú dobu. Sada obsahuje viacero vrtákov rozličných veľkostí, ktoré sú vhodné na vykonávanie rozličných úloh.
STAŇTE SA MAJSTRAMI VŔTANIA
Pomocou špirálových vrtákov, ktoré sú k dispozícii v rozličných veľkostiach, zvládnete každú úlohu, ktorá si vyžaduje vŕtanie. Prácu budete vykonávať s radosťou a potešením, pretože sú vrtáky mimoriadne kvalitné. Stanete sa tak skutočnými majstrami vŕtania.

Ďalšie informácie

  • M3x0.5, M4x0.7, M5x0.8, M6x1, M8x1.25, M10x1.5

  • 6,35 mm

  • 6x šesťhranný špirálový vrták

  • Biely diamant,

  • 28 mm

  • Oceľ

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.