Gombíky, 100 ďalších zatláčacích gombíkov pre ButtonPliers

29 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

Original price was: 20,99 €.Current price is: 13,80 €.(-34%)

Vyberte množstvo:

1x 13,80 / kus
Najpopulárnejšie
2x 11,80 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 9,80 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

Chceli by ste si urobiť zásobu ďalších gombíkov na neobmedzené tvorenie alebo úpravy oblečenia? Balenie Gombíky obsahuje až 100 ďalších gombíkov!

  • 10 rôznych farieb
  • Vynikajúca kombinácia so všetkými farbami oblečenia a látok
  • Mimoriadne jednoduché použitie v kombinácii s príslušenstvom pre kliešte na gombíky
  • Gombíky sú vhodné na tričká, detské oblečenie, kabelky, klobúky, dekoračné látky…
  • Balenie obsahuje: 100x gombík
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

  • 100x gombík

  • oranžová

  • 9

  • Otvorte kliešte. Na jednu stranu klieští nasaďte časť gombíka prečnievajúcou časťou zapínania smerom dovnútra klieští a na druhú stranu klieští nasaďte strieborný kruh so zúbkami. Vložte látku medzi kliešte a stlačte. Nasleduje pripevnenie druhej časti gombíka. Na jednu stranu klieští nasaďte farebný prsteň so zúbkami

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.