LadyCare, bezdrôtový odstraňovač chĺpkov po celom tele

28 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

Original price was: 29,99 €.Current price is: 22,90 €.(-24%)

Vyberte množstvo:

1x 22,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 17,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 18 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pomocou odstraňovača chĺpkov LadyCare sa môžete navždy rozlúčiť s ranami a podráždenou pokožkou! Je ľahko použiteľný, bezdrôtový a mimoriadne šetrný. Použite ho na starostlivosť o celé telo od najcitlivejších partií, členkov, kolien až po ruky.

 • Najlepšie výsledky bez vody a krémov
 • Vhodný pre citlivú pokožku
 • Vhodný na starostlivosť o celé telo
 • Žiadne zamotanie kábla
 • Pridané LED svetlo pre vyššiu presnosť
 • Funguje obojsmerne
 • Nedráždi pokožku
 • Veľkosť vrecka
 • Balenie obsahuje: 1x odstraňovač chĺpkov, 1x USB nabíjací kábel,1x nástavec (5mm), 1x nástavec (3mm), 1x nástavec na citlivé miesta
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

DOKONALÝ ODSTRAŇOVAČ CHĹPKOV PO CELOM TELE

S pomocou odstraňovača chĺpkov LadyCare sa môžete navždy rozlúčiť s ranami a podráždenou pokožkou! Je jednoducho použiteľný, bezdrôtový a mimoriadne šetrný. Použite ho na starostlivosť o celé telo od najcitlivejších partií, členkov, kolien až po ruky.

Bezpečná starostlivosť o celé telo

Odstraňovač chĺpkov LadyCare čelí akejkoľvek výzve. Od členkov, kolien, citlivých partií až po ruky. Robí svoju prácu presne a príjemne, bez vody.

Batéria s dlhou výdržou

Keďže je odstraňovač chĺpkov bezdrôtový a malých rozmerov, budete si ho môcť bez obáv vziať so sebou na dovolenku, pretože vaše telo si vyžaduje starostlivosť aj tam a pláž si budete užívať bezstarostne.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Jitka H. 44 min ·
Som šťastná, je oveľa lepší ako žiletka. ❤️
Komentár Zdieľať
(6)
Bianka C. 55 min ·
Dala som ho sestre k narodeninám a kúpila som si ho aj pre seba, len ona o tom nevie, že hehe
Komentár Zdieľať
(8)
Anna V. 22 min ·
Super! Ďalší nový predmet v kabelke, vyzerá to, že mi môj manžel bude musieť kúpiť novú, väčšiu. Máte k dispozícii aj kabelky?
Komentár Zdieľať
(5)
Jana B. 23 min ·
Už som sa dlho neporezala, mám jemnú a hladkú pokožku, ale aj tak som si ho kúpila. Bola som a stále som milo prekvapená z tejto vecičky. Trávim oveľa menej času v kúpeľni a každý deň sa cítim sviežo, nič nie je lepšie ako ten pocit. Odporúčam.
Komentár Zdieľať
(7)

Ďalšie informácie

 • 1x odstraňovač chĺpkov, 1x USB nabíjací kábel,1x nástavec (5mm), 1x nástavec (3mm), 1x nástavec na citlivé miesta

 • biela

 • nehrdzavejúca oceľ

 • 16,8 x 3,8 x 21,6 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.