MagneticPuzzles, 68-článková magnetická sada pre deti

42 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

29,90 (-19%)

Vyberte množstvo:

1x 29,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 25,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 22,90 / kus Ušetrite 21,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 11 ľudí si práve prezerá tento produkt

Ponúknite svojmu malému nekonečnú zábavu s magnetickou hrou, s ktorou sa môže hrať hodiny. V magnetickom boxe, ktorý je praktický na prenášanie a cestovanie, dostanete 2 rôzne pozadia, 64 magnetov a fixku s houbičkou.

  • Vzdelávacia a zábavná magnetická sada
  • Neobmedzené možnosti pre hru a tvorbu
  • Písacia doska a fixka s houbičkou
  • Učenie sa o farbách, zvieratách a iných motívoch
  • Pohodlné na prenášanie
  • Doporučené pre deti od 3 rokov
  • Úžasný darček pre každé dieťa
  • Balík obsahuje: 54 drevených magnetov (zvieratá, počasie, rastliny), 10 obojstranných kariet, 1 magnetickú úložnú krabicu, 2 kreatívne dosky, 1 fixku s houbičkou
  Return advantage icon Dodanie z EU skladu
  Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
  Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

  Vzdelávacia a zábavná magnetická sada

  Skvelá magnetická hra, ktorá zabaví vaše batoliatko, kombinuje, sklada a vytvára nové a zaujímavé príbehy. MagneticPuzzles je kreatívna hračka, ktorú vaše dieťa bude milovať, pretože nevyžaduje veľa prípravy na hru.

  Písacie dosky

  V sade dostanete 2 rôzne pozadia. Prvá je biela písacia doska, na ktorej deti môžu kresliť a písať s dodaným fixkou, ktorá má aj houbičku na gumovanie. Druhá je prírodný obrázok, ktorý ponúka nekonečné možnosti pre kreativitu. Skvelý spôsob, ako stimulovať kreatívne a opisovacie myslenie, predstavivosť a koordináciu.

  Vhodné na prenášanie a cestovanie

  Vďaka pohodlnému magnetickému boxu je možné hrať prakticky kdekoľvek a kedykoľvek - aj pri cestovaní, pretože magnety sú veľmi silné a nemusíte sa báť, že spadnú z povrchu.

  Ďalšie informácie

  • 54 drevených magnetov (zvieratá, počasie, rastliny), 10 obojstranných kariet, 1 magnetickú úložnú krabicu, 2 kreatívne dosky, 1 fixku s houbičkou

  • 30 x 22 x 5,5 cm

  • lepenka, drevo, plast

  • Vzhľadom na zloženie viacerých malých dielov nie je hra vhodná pre deti do 3 rokov, pretože malé diely môžu byť prehltnuté alebo sa môže dieťa zadusiť.

  Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

  Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

  Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

  Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.