PetTangler, dUO kefa na odstránenie vypadanej srsti

32 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

17,99 (-28%)

Vyberte množstvo:

1x 17,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,89 / kus Ušetrite 4,20 
Najlepšia cena
3x 14,89 / kus Ušetrite 9,30 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 15 ľudí si práve prezerá tento produkt
 • Obojstranná kefa na starostlivosť o srsť psov a mačiek
 • Vhodná pre stredné a dlhé vlasy
 • Nepostrádateľná počas obdobia výmeny srsti
 • Čepele z nehrdzavejúceho kovu
 • Ergonomický držiak
 • Balenie obsahuje: 1x obojstranná kefa na odstraňovanie podsady a vypadávanie srsti
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

NEPOSTRÁDATEĽNÁ KEFA

DUO kefa je nepostrádateľným doplnkom pre všetkých majiteľov chlpáčov so stredne dlhou a dlhou srsťou. Odstraňuje, rozčesáva a vyživuje všetky typy srsti!

DVOJSTRANNÉ POUŽITIE

Kefa má dve strany - jedna je vhodná najmä pre hustú podsadu a druhá uľahčuje odstránenie všetkých jemnejších typov srsti!

NA OBDOBIE VÝMENY SRSTI

Kefa uľahčuje všetky obdobia výmeny srsti, pretože účinne odstraňuje vypadávanú srsť a zároveň ju rozčesáva a vyživuje! Nielen že si váš maznáčik užije česanie, PetTangler má ergonomickú rukoväť pre praktické uchopenie.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Milan B. 25 min ·
Náš pes ju zbožňuje a my tiež
Komentár Zdieľať
(10)
Jitka H. 43 min ·
Neuveriteľne účinná, odstráni všetko a tým pádom je srsti na podlahe podstatne menej
Komentár Zdieľať
(15)
Alexander G. 45 min ·
Skvelá vec
Komentár Zdieľať
(14)
Jana B. 15 min ·
Skvelá, najmä na dlhú srsť.
Komentár Zdieľať
(15)

Ďalšie informácie

 • 1x obojstranná kefa na odstraňovanie podsady a vypadávanie srsti

 • nerezový kov, silikón

 • vzdialenosť medzi čepeľami s 9 zubami – cca. 5 mm, vzdialenosť medzi čepeľami so 17 zubami – cca. 2 mm

 • Kefu používajte vždy v smere rastu srsti. Čepele nie sú ostré, ale sú veľmi pevné a pri nesprávnom použití môžu ťahať srsť.

 • 9-zubová strana je vhodná pre psov s hustou podsadou resp. pre plemená ako: malamut, akita, novofundlandský pes, husky, nemecký ovčiak… 17-zubová strana je vhodná pre plemená ako: pudel, king-charles španiel, zlatý retriever, papillon, bradáč…

 • Pomocou kefy robte pohyby v smere rastu srsti a vyčešte tak vypadnutú srsť. Pred začatím česania sa musíme uistiť, že je srsť úplne suchá, pretože v prípade mokrej srsti kefa nemá taký účinok ako zvyčajne. Češte srsť, kým vypadnutá srsť prestane pokrývať kefu. Potom jednoducho odstráňte srsť z čepelí a pokračujte. V prípade, že kefa PetTangler po srsti pekne nekĺže a zasekne sa, je potrebné srsť najskôr prečesať obyčajnou kefou a hrebeňom, čím sa uistíte, že sa v srsti neskrývajú uzlíky. O srsť sa tak postaráte s menším stresom a väčším efektom.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.