ProSeal, tesniaca páska, ktorá zabraňuje vniknutiu vetra, prachu, hluku a hmyzu do vášho domu

13 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

15,99 (-30%)

Vyberte množstvo:

1x 15,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,09 / kus Ušetrite 3,80 
Najlepšia cena
3x 13,19 / kus Ušetrite 8,40 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 4 ľudí si práve prezerá tento produkt
 • Zbavte sa prievanu, škodcov a prachu
 • Vhodná pre všetky poveternostné podmienky
 • Jednoduchá inštalácia
 • Zvuková izolácia a silné tesnenie
 • Odolný a kvalitný materiál
 • Viacúčelové použitie
 • Ušetrite na vykurovaní domu
 • V balení: 1x tesniaca páska (5 m)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Naša tesniaca páska zabráni prievanu, hluku a dokonca aj hmyzu pred vnikom do vášho domova. Prilieha tesne k povrchu a udržuje vaše okná a dvere utesnené!
Inštalácia pásky je mimoriadne jednoduchá: odstrihnite pásku ľubovoľnej dĺžky, odlepte ochrannú fóliu a nalepte pásku bez obáv z poškodenia akéhokoľvek povrchu!
Páska je vhodný na bezrámové posuvné dvere, sklenené dvere, plastové a hliníkové okná, dvere skrinky, prahy, sprchové dno, do spálne a aj do kúpeľne!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Alexander G. 33 min ·
Skvelé riešenie na chladné dni! Som veľmi rád, že som si kúpil túto pásku. Comment's image
Komentár Zdieľať
(5)
Jaroslav P. 17 min ·
Dodanie bolo rýchle a produkt je viac než skvelý! Comment's image
Komentár Zdieľať
(10)
Bianka C. 29 min ·
Funguje skvele, je extrémne silná a skutočne zabraňuje vstupu studeného vzduchu. Vždy vo vašom eshope nájdem niečo užitočné 👌 Comment's image
Komentár Zdieľať
(6)

Ďalšie informácie

 • 1x tesniaca páska (5 m)

 • TPE

 • 35 mm

 • Odstrihnite požadovanú dĺžku pásky, odstráňte ochrannú fóliu a pásku prilepte na požadované miesto. Páska je vhodná na bezrámové posuvné dvere, sklenené dvere, plastové a hliníkové okná, dvere skriniek, prahy, sprchové dná, spálne a kúpeľne.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.