ProSeal, tesniaci pás, ktorý zabráni vetru, prachu, hluku a hmyzu vstúpiť do vášho domu 1 + 1 ZADARMO

35 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

19,90 (-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Máte ťahy vo vašom dome napriek tomu, že sú dvere a okná zatvorené? ProSeal je odolný voči poveternostným vplyvom a izoluje hluk! Zabraňuje vetru, prachu a hmyzu vstúpiť do vášho bytu, poskytuje vám čisté, tiché a pohodlné prostredie! Nezanecháva nepríjemný zápach, pevne sa prichytáva na povrch a udržuje vaše okná a dvere úplne tesné!

 • Dokonalé tesnenie
 • Zbavte sa ťahov, škodcov a prachu
 • Vhodné pre extrémne poveternostné podmienky
 • Jednoduché použitie
 • Zvuková izolácia
 • Pevne sa prichytáva na povrch
 • Kvalitný a odolný materiál
 • Široká škála aplikácií
 • Úspora na vykurovaní
 • V balení: 1x tesniaci pás (5 m) + 1x tesniaci pás (5 m) ZADARMO
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

TESNENIE OKIEN A DVERÍ S TESNIACOU PÁSKOU PROSEAL

Máte ťahy vo vašom byte napriek zatvoreným dverám a oknám? Snažíte sa udržať teplotu vo vašom dome konštantnú? Nedokážete zabrániť škodcom, aby vnikli do vášho obytného priestoru? Alebo potrebujete zvukotesné dvere kvôli hlukovým susedom? Tesniaca páska ProSeal sa postará o všetko!

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Odmerajte požadovanú dĺžku pásky, odstráňte ochrannú fóliu a nalepte pásku! ProSeal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, ktorý neovplyvňuje funkčnosť dverí a okien! Dĺžku je ľahké odmerať, odrezať a nainštalovať pásku bez obáv o poškodenie akéhokoľvek povrchu!

ŠIROKÁ ŠKÁLA APLIKÁCIÍ

Vynikajúci pre bezrámové posuvné dvere, sklenené dvere, plastové a hliníkové okná, dvere skrine, prahy, sprchové vaničky, v spálni a kúpeľni! Flexibilný vodotesný silikón je možné použiť v extrémnych poveternostných podmienkach, nezanecháva nepríjemný zápach, pevne sa prichytáva na povrch a udržuje vaše okná a dvere dokonale tesné!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Jakub D. 21 min ·
Skvelé riešenie na chladné dni! Som veľmi rád, že som si kúpil túto pásku.
Komentár Zdieľať
(11)
Milan B. 49 min ·
Dodanie bolo rýchle a produkt je viac než skvelý!
Komentár Zdieľať
(11)
Bianka C. 40 min ·
Funguje skvele, je extrémne silná a skutočne zabraňuje vstupu studeného vzduchu. Vždy vo vašom eshope nájdem niečo užitočné 👌
Komentár Zdieľať
(14)

Ďalšie informácie

 • 1x tesniaci pás (5 m) + 1x tesniaci pás (5 m) ZADARMO

 • TPE

 • 35 mm

 • Odmerajte požadovanú dĺžku pásky, odstráňte ochrannú fóliu a nalepte pásku na miesto! Ideálne pre bezrámové posuvné dvere, sklenené dvere, plastové a hliníkové okná, dvere skrine, prahy, sprchové vaničky, spálne a kúpeľne.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.