Battery13, sada batérií pre LED svetlá GlowWaterLights (13 ks)

21 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

Original price was: 26,90 €.Current price is: 19,80 €.(-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,80 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 1,80 
Najlepšia cena
3x 17,90 / kus Ušetrite 5,70 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 18 ľudí si práve prezerá tento produkt

Sada obsahuje 12 batérií AAA pre 4 svetla a 1 batériu CR2025 pre diaľkové ovládanie. Takto nebudete musieť odísť z domu a budete môcť ihneď používať LED svetlá GlowWaterLights.

  • Pre dokonalú domáce dekoráciu
  • Kvalitné batérie
  • Dlhá životnosť
  • V balení: 12x batérie AAA + 1x batéria CR2025
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

  • 12x batérie AAA + 1x batéria CR2025

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.