SkiStrap, Ramienko na nosenie lyží 1 + 1 ZADARMO

25 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

Original price was: 26,99 €.Current price is: 19,99 €.(-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,59 / kus Ušetrite 2,80 
Najlepšia cena
3x 17,39 / kus Ušetrite 7,80 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Chcete si uľahčiť prenášanie lyží po náročnom dni na lyžiach? Bolia vás ramená po dlhej prechádzke s lyžami? S SkiStrap jednoducho zabaliť lyže a palice do vycpávaných ramienok a zviazať ich cez plecia. Vhodné pre dospelých lyžiarov aj deti, sú plne nastaviteľné a môžu byť nastavené na správnu dĺžku pre vašu veľkosť.

  • Jednoduchšie prenášanie lyží a palíc
  • Uvoľňuje unavené ruky
  • Vycpávané ramienka
  • Nastaviteľná dĺžka
  • Pre dospelých aj deti
  • Balík obsahuje: 2x ramienka na lyže + 2x ramienka na lyže ZADARMO
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Bez starostí na lyžiach

Po dlhom dni na lyžiach sa často ocitáte, ako používate posledné atómy svojej sily na prenášanie lyží a palíc zo strediska na auto? Noste ich na boľavých pleciach a vaša chrbtica, ramená, krk a hlava vás bolia ako dôsledok? Vaše deti sa sťažujú a sťažujú, že nemôžu nosiť zároveň lyže a palice? Ukončite túto sériu nešťastných udalostí, kúpte si ramienka SkiStrap na nosenie lyží cez plece a vyrazte na bielu zjazdovku bez starostí, pretože ste sa postarali o "nepríjemnú" časť svojich lyžiarskych dní.

Pásky pre celú rodinu

Ramienka SkiStrap sú plne nastaviteľné, môžu byť nastavené na rôzne dĺžky v závislosti od dĺžky lyží a výšky lyžiara. Ramienka je možné natiahnuť od 66 do 120 cm. Ramienka SkiStrap sú široké 5,5 cm a natiahnu sa až do 46 cm, takže do nich môžete zabaliť lyže aj palice bez obáv. Lyže môžete nosiť cez plece z boku alebo cez trup tak, aby boli lyže na chrbte.

Kvalita

Súprava obsahuje dve kusy ramienok SkiStrap na nosenie lyží cez plece. Sú vyrobené z odolného nylonového materiálu, ktorý je dostatočne pevný na podporu váhy vašich lyží a palíc. Obaly na lyže sú zvnútra potiahnuté hrubou penou odolnou proti treniu, aby sa zabránilo poškodeniu a škrabancom pri nosení. Uvoľnite svoje unavené ruky a urobte si lyžiarske výlety ešte príjemnejšie.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Zlatica V. 42 min ·
Nezaberá miesto a je veľmi užitočná. Mimoriadne spokojná.
Komentár Zdieľať
(11)
Alexander G. 25 min ·
Vynález desaťročia! Je to skvelý výrobok pre dospelých aj deti. Jediná nepríjemná časť lyžovania bolo nosenie lyží, ale to je teraz vyriešené.
Komentár Zdieľať
(14)
Daniela S. 42 min ·
Úžasné, tento týždeň sme ich vyskúšali v Taliansku. Vrelo odporúčam.
Komentár Zdieľať
(6)
Janek K. 50 min ·
Je naozaj odolný, snažil som sa ho roztrhnúť, ale nedá sa to. No, to niekto myslel na to, že lyže sú nabrúsené.
Komentár Zdieľať
(11)

Ďalšie informácie

  • 2x ramienka na lyže + 2x ramienka na lyže ZADARMO

  • EVA + nylon

  • 66 – 120cm

  • 3,8 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.