SoapSponge, špongia s dávkovačom pracieho prostriedku

50 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

Original price was: 23,90 €.Current price is: 16,90 €.(-29%)

Vyberte množstvo:

1x 16,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 11 ľudí si práve prezerá tento produkt

Je čas rozlúčiť sa s obyčajnými hubkami na umývanie riadu, ktoré vydávajú nepríjemný zápach. Hubka s dávkovačom je účinný nástroj na odstraňovanie odolných nečistôt z riadu a panvíc. Je obzvlášť vhodná pre citlivú pokožku, pretože ruka neprichádza do kontaktu s umývacím prostriedkom.

  • Vhodná pre citlivú pokožku
  • Ľahko sa používa
  • Nedochádza k poškriabaniu riadu
  • Žiadne nepríjemné pachy
  • Vhodný na súkromné aj profesionálne použitie
  • Balenie obsahuje: 1x čistiaca hubka s dávkovačom čistiaceho prostriedku.
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Vhodné pre citlivú pokožku

Máte citlivú pokožku rúk? Hubka s dávkovačom je obzvlášť vhodná pre citlivú pokožku, pretože ruka neprichádza do kontaktu s pracím prostriedkom.

Nepoškodzuje riad

Hubka SoapSponge s dávkovačom je vhodná na umývanie nerezového riadu a panvíc, plastového riadu, riadu pre domáce zvieratá atď. Je vyrobená z kvalitnej peny, ktorá čistí riad bez zanechania stôp alebo škrabancov.

Ľahko sa čistí

Nádobu jednoducho naplňte zmesou čistiaceho prostriedku a vody a nasaďte veko. Stlačením veka spustíte dávkovanie umývacieho prostriedku, ktoré vychádza zo štrbiny na tryske, a môžete začať umývať. Vďaka svojej špeciálnej štruktúre a vysokokvalitnému materiálu, z ktorého je vyrobená, sa hubka veľmi ľahko čistí. Stačí ju opláchnuť teplou vodou a bude vyzerať ako nová.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Bianka C. 46 min ·
Mám veľmi citlivé ruky a táto hubka mi veľmi vyhovuje, pretože ruka má veľmi malý kontakt s pracím prostriedkom. Odporúčam ju kúpiť každému, kto má podobný problém!
Komentár Zdieľať
(11)
Alena D. 19 min ·
skvelý gadget, zistil som, že umývanie rýýýýchlejšie.
Komentár Zdieľať
(6)
Darina J. 55 min ·
Je to skvelé! Hubku som dostala hneď na druhý deň a som príjemne prekvapená jej kvalitou.
Komentár Zdieľať
(5)
Jana B. 33 min ·
Máme hostinec a pomerne veľa veľkého riadu. Umývanie je oveľa jednoduchšie s vašou hubkou a dávkovačom. Ďakujem, budem vás odporúčať!
Komentár Zdieľať
(11)

Ďalšie informácie

  • 1x čistiaca hubka s dávkovačom čistiaceho prostriedku.

  • 110 g

  • 20 x 15 x 10 cm

  • PET

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.