Active Play, vodna podlozka pre deti

9 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

Original price was: 29,90 €.Current price is: 21,90 €.(-27%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 5 ľudí si práve prezerá tento produkt
  • vysokokvalitný PVC bez BPA
  • nafukovacia podložka s vodou a vzduchom
  • zábava pomocou vody a čulej aktivity vodných zvierat
  • podporuje rozvoj svalov a koordináciu oči-ruky
  • Farba: modro-priehľadná s rôznofarebnými zvieratkami
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ZÁBAVA A ODPOČINOK NA VODNOM OBLAKU
Pohyb vody a vodných zvierat v podložke bude vášho drobca zakaždým znova a znova neuveriteľne zabávať!
PODPORUJE ROZVOJ SVALOV A KOORDINÁCIE
Podložka reaguje na tlak rúk a nôh posúvaním vody a vodných zvieratiek, preto podporuje rozvoj koordinácie oči-ruky, koncentrácie a svalov chrbta, nôh a krku! Podložku jednoducho nafúknete vzduchom a vodou podľa vášho želania, položíte ju na podlahu a nekonečná zábava sa môže začať! Podložka je tiež výrobným darčekom pre všetky deti od 3 mesiacov veku.
PRENOSNÝ DIZAJN VÝBORNÝ NA CESTY
Nafukovacia podložka je navrhnutá tak, že ju môžete jednoducho naplniť vzduchom a vodou, po použití vypustiť a poskladať na veľkosť, ktorá sa vojde do každej prebaľovacej tašky alebo kufra. Jednoduchý a prenosný dizajn je výborný na cesty a dovolenky, preto bude môcť vášho drobca zabávať kdekoľvek!

Ďalšie informácie

  • modro-priehľadná s rôznofarebnými zvieratkami

  • vysokokvalitný PVC bez BPA

  • 66 x 50 x 6,5 cm

  • vhodné pre deti od 3 mesiacov. Používať len pod kontrolou dospelej osoby kvôli možnosti jedenia alebo udusenia na malých častiach.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.