Wipes, kefky na utieranie pre Comby (100 ks)

12 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

Original price was: 16,99 €.Current price is: 9,80 €.(-42%)

Vyberte množstvo:

1x 9,80 / kus
Najpopulárnejšie
2x 9,11 / kus Ušetrite 1,38 
Najlepšia cena
3x 8,53 / kus Ušetrite 3,81 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 18 ľudí si práve prezerá tento produkt
  • Jednoduché umývanie zvieracej srsti
  • Utierky dokonale absorbuje vodu
  • Vynikajúca kvalita
  • Jednoduché použitie – odstráňte silikónovú časť, nalejte vodu cez otvor, zabaľte utierku okolo nej a znovu ju nasadte na rukoväť
  • V balení: 100x Comby kefka na utieranie
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

  • 100x Comby kefka na utieranie

  • Jednoduché použitie – odstráňte silikónovú časť, nalejte vodu cez otvor, zabaľte utierku okolo nej a znovu ju nasadte na rukoväť.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na objednávke. Akonáhle váš balík prevezme kuriérska služba, vám bude doručený e-mail s číslom balíka a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručeni. Pred doručením vám bude odoslaná SMS o presnom dátume a čase doručenia. Tesne pred doručením vás bude telefonicky kontaktovať doručovateľ. Doručenie je možné každý pracovný deň, najčastejšie v dopoludňajších hodinách.

Ak v čase doručovania nebudete na vybranej adrese, kuriér doručí váš balíček do najbližšieho balíkomatu GLS. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak ste si vybrali platbu na dobierku môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ďalšie informácie o doručení zásielky získate na [email protected]

Všetky objednané výrobky je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia. Ak produkt dorazil poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, napíšte nám na adresu [email protected] a dostanete pokyny k reklamácii. Produkt čo najskôr vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Týmto spôsobom poskytujeme 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.